Nikomat logo
Kovovýroba Zlín - nerez, mosaz, hliník, ocel
Nikomat Zlín - kovovýroba

Odkazy

Ubytování v Kroměříži v rodinném penzionu Bezměrovský dvůr. Penzion a restaurace se nachází v obci Bezměrov pouhých 5 km od historického města Kroměříž.

Grafické studio OK artdesign - Ing. Ondřej Kymla

OK artdesign - tvorba www stránek Otrokovice, Zlín, webdesign, optimalizace pro vyhledávače, grafické práce, DTP grafika, lektorská činnost. Zhotoví pro Vás webové stránky, případně upraví stávající webovou prezentaci. Zajistí vašemu webu přední pozice ve vyhledávačích. Navrhne a graficky zpracuje veškerou tiskovou i webovou reklamu jako jsou letáky, vizitky, navštívenky, plakáty, brožury, katalogy, složky, bannery, loga nebo pfka.

Na facebookové stránce OK grafik najdete různé grafické návody. Staňte se fanoušky této stránky.

Půjčovna obytných vozů Zlín, Otrokovice

Nabízíme k půjčení obytný automobil Etrusco Van pro 2-4 osoby pro jízdu i spaní. Obytný vůz Etrusco VAN je díky svým kompaktním rozměrům ideální na  svižnou jízdu za přijatelnou spotřebu (okolo 9l), zároveň však nabízí dostatečný prostor na komfortní bydlení. Díky ideálním rozměrům ušetříte za mýtné, parkování nebo trajekt! Můžete procestovat úzké horské silničky i malá přímořská letoviska. Obytné auto je vhodné pro letní i zimní provoz! Můžete s klidem vyrazit k moři i na zimní dovolenou s lyžemi do Alp.

Dotace na kotle

Vyměňte Váš starý kotel za nový ekologický. Na stránce dotace-kotle.cz najdete všechny informace ke kotlíkové dotaci. Specialisté Vám zde vyřídí žádost a zajistí montáž kotle a kompletní realizaci vytápění.

Kotlíková dotace ve Zlínském kraji na stránce Kotliková dotace pro Zlínský kraj, Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště a Zlínsko.

Kymla Kotle - topenářství Otrokovice

Provádíme veškeré topenářské a vodo-instalatérské práce. Specializujeme se na montáže nebo rekonstrukce topení v rodinných domech. Navrhneme a provedeme kompletní řešení vaší kotelny a rozvodů topení ve vašem domě. Nainstalujeme také rozvody vody. Provádíme rovněž servis a drobné opravy na vodoinstalaci nebo na topení. Naše služby zahrnují poradenství, dodávku materiálu, montáž i servis. Nově jsme otevřeli eshop s náhradními díly na kotle

Stránka "Kotlíková dotace - aktuality" nabízí aktuální informace ke kotlíkové dotaci.

Ploty, plotové výplně